BİZ KİMİZ?

HAKKIMIZDA

image description

Ana faaliyet konusu olarak, inşaat ve taahhüt işleri alanında hizmet sunan firmamız, faaliyetlerine 2006 yılında başlayıp, GÜZELOĞLU İnşaat Taahhüt Ltd. Şti. unvanını almıştır.

Projelendirmeden başlayarak, anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimseyen GÜZELOĞLU İnşaat, özellikle büyük ölçekli konut projeleri, hastane ve sağlık kompleksleri, sanayi siteleri, soğuk hava tesisleri ve okul projeleri ile altyapı işleri konusunda kayda değer bir bilgi birikimine sahiptir. İnşaat sektörünün farklı alanlarında, aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek, hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor.

Misyonumuz

GÜZELOĞLU İnşaat, çevreye ve kanunlara saygılı, müşterisini ve çalışanını tatmin eden, toplumun gayrimenkul ihtiyaçlarını, doğru projelerle, kurum ve toplum açısından karlı yatırımlara dönüştürmeyi hedeflemektedir. En iyi kullanım modelini geliştirip, en ileri inşaat teknolojilerini kullanarak, estetik ve fonksiyonel açıdan iz bırakacak gayrimenkul projelerini oluşturmaktır.

Vizyonumuz

Gelişme ve yeniliklere açık, sürdürebilir gelişmeyi benimsemiş, sektörünün lider kuruluşu ve markası olmaktır. Modern mimari, özgün çözümler ve değişmeyen kalite anlayışımızla güvenilir konutlar yaparak ``Herkes İçin Kaliteli Bir Yaşam`` ilkesini benimsemektir.